BABOR Doc.PRO Retinol Refining Serum
114,90 €*
3.830,00 €/l
- Inhalt: 30 ml
Inhalt: 30 ml
PZN: 20093392
BABOR Doc.Purity Cell.Ultim.Blemish Reducing Duo
37,90 €*
37,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 08671320
BABOR Black Roll Eyeliner super mat black
23,90 €*
23.900,00 €/l
- Inhalt: 1 ml
Inhalt: 1 ml
PZN: 15894374
BABOR SPA SHAPING Lifting Body Cream
49,90 €*
249,50 €/l
- Inhalt: 200 ml
Inhalt: 200 ml
PZN: 13748444
BABOR Eye Shadow Pencil 12 sabbia
19,90 €*
12.437,50 €/kg
- Inhalt: 1.6 g
Inhalt: 1.6 g
PZN: 20083761
BABOR Essential care Sensitive Cream
34,90 €*
698,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 10710300
BABOR Doc.Lifting Collagen-Peptide Booster Cream
69,90 €*
2.330,00 €/l
- Inhalt: 30 ml
Inhalt: 30 ml
PZN: 20625110
BABOR Energizing Coffee vitalizing Gel Mask
24,90 €*
498,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 16084482
BABOR Doc.MICROBIOMIC Moisture Glow Cream
15,90 €*
1.060,00 €/l
- Inhalt: 15 ml
Inhalt: 15 ml
PZN: 19944376
BABOR Hy-Öl & Cleansing Phytoactive Hydro Base
39,90 €*
39,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 17150005
BABOR Lights & Accents perfect.face Powd.Collect.
43,90 €*
3.990,91 €/kg
- Inhalt: 11 g
Inhalt: 11 g
PZN: 16763645
BABOR Doc.CLEAN Clay-Multi Cleans Creme KG
9,90 €*
495,00 €/l
- Inhalt: 20 ml
Inhalt: 20 ml
PZN: 18787905
BABOR Doc.Hydro Hydrating Bio-Cellulose Mask
11,90 €*
11,90 €/St
- Inhalt: 1 St
Inhalt: 1 St
PZN: 18082754
E-Rezept wird eingelöst